| Adytzu9089 a întrebat:

ce parere aveti despre Allview viva q7 life si cine are ce-mi recomandati ok?!

Răspuns Câştigător
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Detin tableta si e foarte buna, in special pentru jocuri si internet. Se misca bine datorita memoriei RAM de 1Gb si procesorului Quad-Core. Pentru bugetul de 350-400 lei e cea mai buna alegere.

1 răspuns:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, eu zic ca e o tableta buna si iti va face fata la multe jocuri si aplicatii la o utilizare normala de zi cu zi http://bit.ly/1jfDuwE