| mihai4000 a întrebat:

ce scheme pot sa fac cu Samsung galaxy s4, gen screenshots etc, si ce lucruri pot sa fac cu el?(in afara de poze apeluri, muzica, jocuri si de astea) dau funda!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mirel1337 a răspuns:

Eu zic sa nu faci ce a zis andrey ca asa poti strica telefonul si pierzi garantia.E un buton pe ecran care te da inapoi din aplicatie..Ala din mijloc.tii apasat pe el si pe butonul pe care il pornesti sau opresti. Poti da si la *#0*# si ai mai multe acolo big grin funda? big grin

| Gab77 a răspuns:

Screen... cu butonul de stingere/aprindere si sonor apasate in acelasi timp
Alte lucruri : poti sa te uiti la filme sa iei aplicatii tari altceva nu mai prea ai ce sa faci.

FUNDA? happy

| mihai4000 explică (pentru Gab77):

Ce buton de stingere/aprindere si sonor apasate in acelasi timp?

| Gab77 a răspuns (pentru mihai4000):

Da