| XperiaSP a întrebat:

Ce telefon imi recomandati din seria Xperia? Mie imi place foarte mult xperia sp. Xperia z este bun, dar este cam exagerat la pret.Sau din seria Galaxy celor de la Samsung? Sa fie echivalentul lui SP, Ca Trend Plus, sau Galaxy Grand, poate ma ajutati sa-mi aleg viitorul telefon happy.

Răspuns Câştigător
| Eduarrdinno a răspuns:

Iti recomand din seria Xperia. Eu am avut 3 Samsung-uri, un Galaxy ace, Galaxy s2+ si un Galaxy R si mi s-au stricat dupa jumatate de an. Dar de cand mi-am luat un Xperia J nu am avut nicio problema si il am de 8 luni.
Funda?

2 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ti-l alegi singur/a deoarece tu il folosesti, nu noi.winking

| SorinLebron1981 a răspuns:

Isi merita bani Xperia z acum depinde si de bugetul tau. Nu am avut multe experiente cu xperia am folosit mai mult Samsung si ce e drept dupa un anumit timp se misca ca naiba. http://bit.ly/1iOr3d0 (link prin afiliere)