| Verdant a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa activez microfonul? Nu se aude nimic, nici pe counter pe jailbreak, l-am testat si nu se aude nimic, ce trebuie sa fac?
Ofer funda celui mai bun raspuns!
Cablul de la microfon e bagat in unitate, e microfon cu casti.

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Intri jos in bara la volum prin dublu click, sus la options-properties.Vezi sa fie bifata optiunea -"playback". Acum in lista de mai jos bifeaza tot si da la maxim.Ar trebui sa se auda.Bafta!

| Verdant explică (pentru suffarstar):

Cum adica intru jos in bara la volum?

| suffarstar a răspuns (pentru Verdant):

In bara aia de jos unde e ceasul, mess-ul sau ce mai ai, trebuie sa fie o chestie pe care setezi volumul sunetului.Dai dublu click pe ea.In rest faci cum am scris mai sus.

| Danciulescu_Nelu_1964 a răspuns:

Nu este cu casti