| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Am cumparat niste casti Genius la pretul de 65 lei, de auzit se aud ff bine in joc, dar am o problema mare, vreau sa mearga microfonul pentru cs go si skype. Au si microfon, e din ala patrat care vine la gura, dar nu se aude deloc, am vb si cu prietenii si degeaba, nu stiu ce sa fac, is scumpe + am garantie 2 ani, am si bonul de la ele. Trebuie sa mearga ajutati-ma cum sa bag cablul? Are doar o mufa cred ca a fost facute pentru laptop dar am intrebat daca is bune si pentru pc, o spus ca da, toti cumpara asemenea casti si le functioneaza. Cum sa activez microfonul sa mearga?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai doar o mufa ai nevoie de adaptor sa poti folosi si castile si microfonul

Adica asa ceva

http://www.eachdiy.com/goods-1255.html