| Cornel320 a întrebat:

Ce versiune de Windows 8 recomandati pentru gameing?

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Nu-ti recomand windows 8, abia a aparut si are ceva buguri si probleme la instalarea driverelor, mai asteapta putin sa remedieze problemele

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Pe Windows 8 sunt probleme cu jocurile, unele nu ruleaza. Pune Windows 7 Ultimate sp1.

| DJMikeGMC a răspuns:

Windows7 ultimate 8ul trimite informatii cand descarci ilegal la Microsoft

| EdiT a răspuns (pentru DJMikeGMC):

Nu-i adevărat. Dacă aș fii în locul tău aș alege Win7. Din câte am auzit Win8 e unul dintre cele mai rele Windowsuri pentru gaming, deși nu mă prea miră faptul... Sunt 2 versiuni x86 (32 biți) și x64. Dacă am dreptate, e ca și la Windows 7. x86 dacă ai până în 4 GB ram, iar x64 dacă ai 4+.

| DJMikeGMC a răspuns (pentru EdiT):

Si eu ce am zis? ca 7 e mai bun

| EdiT a răspuns (pentru DJMikeGMC):

Tu ai spus că trimite informații despre ceea ce descarci.