| Bujie007 a întrebat:

Ce ziceti,exista lumina neagra? Adica un bec (sau un neon) care sa faca lumina neagra, adica sa faca >>intuneric?::

7 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Si eu ma gandeam mai demult dar nu are mici un sens sa faci lumina neagra (intuneric) cu un bec cand poti sa faci cu orice corp.

| Bujie007 explică (pentru DANI_1590):

Ai dreptate, dar doar de curiozitate intrebamhappy

| adrew a răspuns:

Lumina neagra?! wtf

| andreyutzha a răspuns:

Cred ca exista. daca sunt becuri de toate culorile...de ce n-ar fi si negruhee hee

| Bujie007 explică (pentru andreyutzha):

Posibil,oricum ar fi ciudat sa aprinzi becul si sa se faca intunericlaughing

| andreyutzha a răspuns (pentru Bujie007):

Eu am zis doar ca exista bec de culoare neagra.hee hee