| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune cum fac aia sa filmeze de pe calculator? Adica fara camera de filmat sau ceva.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Prin camere care transmit semnalul pe internet. Ai un program, ti se da o adresa pe care gasesti acea camera.
-Camera poate fi pusa de tine, sau face parte dintr-un sistem de supraveghere la care ti s-a dat acces.

Răspuns utilizator avertizat
| alexy19a a răspuns:

Fără cameră de filmat nu se poate. Sunt programe care se folosesc la videouri pentru calculator. Eu folosess fraps şi hypercam.