| cristisoru09 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul.Tocmai ce mi-am reinsatalat windows-ul.
Urmatoarele 2 dispozitive imi apar ca instalate cu driveri cu tot si functionale.
High Definition Audio Device
NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM)
Cand dau pe Device Manager imi apare ca totul e in regula.Cand dau pe dxdiag imi apare ca nu am placa de sunet instalata.Nu cred ca mai am altceva in calculator in afara de cele 2 scrise mai sus.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DarkGren a răspuns:

Instaleaza realtek hd audio.

| cristisoru09 explică (pentru DarkGren):

Fix aia i-am facut. Am instalat Realtek, l-am lasat sa se restarteze si nimic...