| Toader_Alex_1989 a întrebat:

cine se pricepe sa-mi zica ce anume este defect la PC.Imi bazaie boxele cand pun (muzica, filme, de fapt orice tine de audio ) boxele le-am introdus in telefon si functioneaza. sa fie placa de sunet defecta sau altceva? multumesc

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Da este o posibilitate sa ai probleme cu placa de sunet, sterge driverele si reinstaleaza-le sau faci un update (placa de sunet)

Daca tot asa face cumpara-ti o placa de sunet dedicata si incearca cu aia