| Valy20032003 a întrebat:

Cineva care stie sa ma contacteze si sa ma ajute si pe mine cu o problema la stick?
Dezvolt... : Problema e ca nu ma lasa sa il folosesc, am intrat si pe laptop si pe pc, am facut cateva cercetari si imi cerea ca trebuie Formatat, am dat pe formatare ma duce la o eroare, am incercat si prin diferite programe, si prin cmd dar nu mi-l gasea ca disk decat daca intru pe Computer il vedeam dar nu l pot folosi, Va rog! sad

1 răspuns:
| SonOfMississippi a răspuns:

Inseamna ca stickul este corupt (stricat) daca nici la formatare nu ti l ia, incearca la un prieten sa vezi daca il vede, daca il vede, ai probleme cu USB ul la laptop, daca nu, cumpara alt stick, nu e scump. Succes!