| rambo134567 a întrebat:

Cu cat pot vinde un LG g3 in perfecta stare? (fara garantie)(telefonul a fost achizitionat anul acesta in martie)

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Uite aici niste preturi care te poti ghida dupa ele. Nu prea ai dat prea multe detalii despre telefonul tau, asa ca iti poti face o idee la ce pret ti-l vei pune https://www.okazii.ro/telefoane-lg/lg-g3--second-hand/

| Sorryeees a răspuns:

M-am uitat pe internet si unul costa 12 milioane.dar cauta LG g3 pret.Sau daca exemplu:am dal 500 lei pe el, eu il dau cu 650 lei

| Muresan_Raul_Andrei_1999 a răspuns:

Vindel pe olx si vindel cu 700 de lei