| Iunix a întrebat:

Cu ce program pot crea desene animate? Știu că probabil e greu să faci desene animate, că trebuie să lucrezi poate câteva ore pentru 10 secunde de desene, dar am zis să încerc. Deci cu ce program pot crea desene animate?

4 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Cartoon Camera, e pe Google Play, versiunea PRO costa.
Dar pe Aptoide nu costa: http://m.darkandro.store.aptoide.com/......Camera+Pro

| Iunix explică (pentru Max_David_1994):

Interesant... e destul de bun, dar eu aș vrea ceva în care să fac eu fiecare cadru apoi să adaug sunete. Ce mi-ai dat tu e destul de bună, dar... pentru asta ar trebii să găsesc peisaje să le filmez și ar mai fi probleme și cu personajele.

| Max_David_1994 a răspuns (pentru Iunix):

AV Voice Changer, Efecte Sonore https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rayg.soundfx&hl=ro Mai mult nu te pot ajuta. =)

| Iunix explică (pentru Max_David_1994):

Astea sunt programe pentru modificarea vocii și sunete, eu voiam program de făcut animații.