| Alexannderrr a întrebat:

Cum am spus si in intrebarea anterioaraa, mi-am luat un notebook si nu am net.
Eu am modem si router, dar nu stiu cum sa conectez :-s. Cand selectez RCS-RDS, dupa doua secunde imi da o eroare straight face.
Va rog ajutati-ma e urgent!
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Alexu420 a răspuns:

Vrei sa te conectezi prin cablu sau prin wifi?

| Alexannderrr explică (pentru Alexu420):

Wi-fi.

| Alexu420 a răspuns (pentru Alexannderrr):

Daca te conectezi cu altceva prin wifi la router merge? Gen un smartphone/tableta/alt laptop?

| teofilutzu a răspuns:

Daca ai router cauta codul pe spate si intra pe notebook in wireles si scrii codul apoi o sa-ti mearga

| Alexannderrr explică (pentru teofilutzu):

Nu am inteles prea bine, imi poti explica mai detaliat de rog?