| anonim_4396 a întrebat:

cum mi-as putea mari viteza de uplod si de download indiferent de zona in care sunt? eu acum stau la bunici si de abia prind 600 kb pe sec la download, am sunat la ei si mi-au spus ca nu o pot mari, voiam sa platesc ca sa mi-o mareasca, cum mi-as putea mari viteza?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este perfect logic, ca daca infrastructura nu permite, nu o poti mari acea viteza!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tragi cablu cu fibra de sticla pana acel loc.
Va putea avea viteza luminii.

Răspuns utilizator avertizat
| VadimTudor101 a răspuns:

Iti bagi cablu de net in ANUS cat mai adanc si strigi HAI MAI REPEDE IMBECILUL DRACU! FUNDA?