| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot obtine noile resurse ale site-urilor in Chrome? Din cate vad, in modul normal, pe Facebook inca mai am emoji-urile vechi, iar pe Google Search nu a aparut design-ul cel nou, desi pe Incognito site-urile se vad corect (pe ultimul design). De mentionat ca si dupa reinstall la Windows tot se pastreaza look-ul vechi al site-urilor, desi daca intru pe alt browser (Firefox sau Opera) primesc, asa cum trebuie, noul design.

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

„Cum pot obtine noile resurse ale site-urilor in Chrome?" Prin dezinstalarea și instalarea chrome-ului sau dacă nu merge, poate e o problemă cu pc-ul. Dacă nu e, o idee ar fi să iei/luați legătura cu cei de la google.

| Dandinelle a răspuns:

Deschide chrome, vezi ce versiune e. De exemplu intra pe site-ul whatsmybrowser.org si vezi ce versiune e (ultima este 74), daca e versiune mai veche, instaleaza o versiune noua. Daca e versiune noua, poate trebuie sa stergi cache si cookies (ai grija atunci cand stergi sa nu stergi toate datele daca nu-ti stii parolele).

| anonim_4396 explică (pentru Dandinelle):

Am verificat, 74 apare versiunea. Incerc totusi sa-l reinstalez. Parolele le stiu.