| oBanană a întrebat:

Cum pot pune fond audio pe powerpoint? Eu am dat acolo la insert, acolo la sound, si dupa ce am selectat melodia, canta doar pe rima pagina... ce sa fac? Funda ca sa rasplata:*

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Ce-ti spun eu acum poate sa difere in functie de versiunea de Office pe care o ai: dupa ce adaugi sunetul/melodia respectiva, si o ai selectata, iti apare un panou nou (cel putin in Office 2007) - http://img834.imageshack.us/i/soundv.jpg/ - unde vei avea ceva setari, ca de exemplu "Loop until stopped" sau "Play across slides"

| omega a răspuns:

Te duci pe fiecare pagina si pui o melodie.