| Kakarotto2016 a întrebat:

cum pot sa folosesc televizorul ca al doilea monitor ( conexiunea pc la tv) prin wireless (FARA CABLU, FARA HDMI...)

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Daca ai Windows 10 stiu ca merge din bara de optiuni, prin Wi-Fi cred ca din tv trebuie sa faci ceva, nu stiu exact.

2 răspunsuri:
| Decicumzici a răspuns:

Cica legi tv la wifi si in pc vezi tv-ul la my network places, dai dublu click pe tv si face sincronizare si cica face clona la monitor. Am vazut pe tubalau metoda asta inca n-am incercat-o.

| Kakarotto2016 explică (pentru Decicumzici):

Si stii cum se numeste videoclipul de la acela?