| 20ionel20 a întrebat:

Cum pot sami imbunatatesc memoria de pe ram? am 512 mb si imi trebuie mai mult pentru jocuri, programe etc....Am windows xp placa video K8v-se amd sempron, 1.8 ghz. Daca se poate face asa ceva as dori sa fie o cale care sa nu riste sa strice calculatorul si sa nu schimbe widowsul,sa dea boot, etc.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Cum adica? adica de unde sa iti iei? ca sa iti imbunatatesti memoria RAM o cumperi!winking... Pentru Procesorul Tau 2GB sunt destui. Daca Ai 4 Sloturi, Iati 1x1GB si 1x512mb

11 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Gasesti 2GB ram cu 50 ron...winking
si 1gb cu 30winking

| MariusF23 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

DDR1? smug

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru MariusF23):

A. big grin

| MariusF23 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Daca era DDR3 mai ziceam happy

| MariusF23 a răspuns:

Cumpara-ti alt PC. Asta deja e invechit. Sau iti vand eu 2x512MB RAM perfect functionali, pentru 55 lei si posta o ai gratis.

| 20ionel20 explică:

De unded pot cumpara?

| 20ionel20 explică:

Totusi nu cred ca merita sa-mi schimb ceva la pc sau sami altu nou ca pentru jocuri am ps3.Chiar merita?

| 20ionel20 explică:

Oricum tinem legatura? Poate imi va trebui.

| MariusF23 a răspuns (pentru 20ionel20):

Iti trebuie, iti zic eu happy unul din module l-am cumparat recent, am dat 90 lei pe el. Deci eu zic ca e o afacere daca le iei. Imi trimiti printr-un mesaj datele daca le vrei (adresa si numele).

| bogdyronaldo99 a răspuns:

Salut.Trebuie sa iti schimbi placa video. Daca mai e ceva ma poti intreba pentru ca ma pricep in calculatoare.

| monstrulet a răspuns (pentru bogdyronaldo99):

Serios? Ce placa video are?