| crew1shadow a întrebat:

Cum pot schimba limba unui soft Windows XP din germana in romana ( engleza) fara sa pierd licenta computer-ului. Mentionez ca este vorba de un laptop Samsung luat din Germania. Ofer funda si vot celui mai rapid ajutor.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai e un program cu care bagi in romana s,, ia id-ul meu cda -til dau,, ca n-are nume silviu. pustiu23,,, funda si vot?

| crew1shadow explică (pentru śĩĿṽịṻ):

Mersi pentru atentia si rabdarea datorata intrebarii ...si da doresc sa vorbim pe mess deoarece sunt nevoit sa schimb limba Windows-ului cat mai repede posibil.

3 răspunsuri:
| ferchescata a răspuns:

Pai descarci de pe siteul oficial al celor de Microsoft sau de pe alt site interfata de limba romana a windows xp.Sunt sigur k il vei gasi.Si nici nu cred ca iti vei pierde licenta.

| crew1shadow explică:

Multumesc mult amandurora.