| Szabii a întrebat:

Cum pun butonul Urmareste la profilul meu de facebook? PROFIL
Deci sa fiu Uramrit. >:
Va multumesc. O seara placuta

2 răspunsuri:
| gabydf a răspuns:

Dai pe butonul de deconectare si dai la setari de confidetialitate si iti apare um meniu in stanga...acolo ai persoane care iti urmaresc profilul si dai click acolo..iti va aparea sa activezi urmarirea.dai funda?

| DeliaSiPunct a răspuns:

Dai la Setarile contului si dupa aceea la Persoane care iti urmaresc activitatea. si o activezi. Din cate stiu eu, trebuie sa ai peste 18 ani. happy