| Candea a întrebat:

cum sa creez propriul meu site in care sa postez ce vreau... dar vreau daca se poate sa se termine in. ro sau. com
funda!

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Intra aici www.ucoz.ro, fa-ti cont si apoi iti alegi cum sa fie terminatia, ai un sitebuilder usor de folosit. bafta

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor sa-ti dezvolti site-ul in ucoz, poti intra si pe www.forum.ucoz.ro, faq.ucoz.ro, iar un tutorial ok mi se pare asta: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo Bafta!

Răspuns utilizator avertizat