| EMINƎM a întrebat:

Salut TPU: cum se pot aduga "noi personaje" gen roboti vampiri etc intr-un clip deja filmat..Am auzit ceva in legatura cu Adobe after effects dar nu sunt sigur. e buna solutia? Niste tutoriale ar fi de >folosMultumesc

2 răspunsuri:
| Micutzu1995 a răspuns:

Intr-adevar, poti sa introduci alte chestii si sa editezi filmuletul cu Adobe After Effects. Doar ca el este un program complex. Trebuie sa inveti foarte mult. Dar, exista o gramada de tutoriale care te pot ajuta. Doar cauta pe Google.

| TheCh0cap1c a răspuns:

Poti lua niste tutoriale, nici-o problema, doar sa iti reuseasca. Pentru a face 'roboti vampiri' ai nevoie de programele: Photoshop, Adobe After Effects si Sony Vegas Pro 10