| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,daca ii dai cuiva cerere de prietenie pe Facebook si nu ti-a acceptat-o nu mai poti sa-i dai alta cerere un fel de restrictie, dar din cate am inteles dupa un an dispare aceasta restrictie, este adevarat?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu cred ca "dispare restrictia". Ideea e ca daca tu nu-i mai poti trimite, odata trimisa si "stearsa" cererea, doar "cineva" iti poate trimite sau accepta cererea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am mai auzit asa ceva. Asta tine de setarile fiecarei persoane. Nu ti-a acceptat-o sau ti-a respins-o? Daca nu ti-a acceptat-o, poti s-o retragi si s-o trimiti din nou, ca sa-i atragi atentia.

| ziftode a răspuns:

Sigur, te restrictionezi din parti cu, toti cu, care te urasti pe fucibuci
ce aia, nu stiu, maine poate ca imi aduc aminte, acum, e cam tarziu, multa, multa bere, etc.