| ThePowerlifter a întrebat:

Salut TPU! Daca imi iau TuneUp Utilities 2012 SI AM Windows 7 piratat, mi se intampla ceva rau la pc? Sau totul o sa fie in regula? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Exio a răspuns:

Nu are ce sa-ti strice la Windows, dar eu in locul tau as folosi Advanced System Care. Eu il folosesc de 1 an si sunt foarte multumit de el( Nota : Am folosit si TuneUp Utilities si nu am fost multumit ).

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu, în cazul în care îl cumperi cu licență, ca cei de la tuneup sunt mai haoți ca hoții și te vor executa dacă nu faci ce trebuie(crak cu cap).Cu Windows-ul nu va avea nimic, în afară de faptul căîl va optimiza, dar nu înteleg de ai piratat Windows 7 când îl poți folosi gratis 120 de zile, perioadă ce se poate extinde la un an, dacă îi modifici o chestie în registru?