| oraseanul a întrebat:

Daca instalez un windows de pe net are virusi?

Răspuns Câştigător
| DenisaŞtefaniia a răspuns:

Păi depinde de ce fel de Windows vrei să instalezi, adică... depinde şi de site... eu una îţi recomand să nu îl descarci de pe net, dacă nu ai un antivirus foarte bun şi dacă nu ai experienţă.winking Sper că te-am ajutat. happy

3 răspunsuri:
| XTreme00 a răspuns:

Nu cred ca are, dar in locul tau nu as incerca.
P.S. daca vrei Windows 8 nu ai sanse.

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Poate sa aiba sau nu, nu avem de unde sa stim

| ZéÑeþ_GeBster_1998 a răspuns:

Da. majoritatea Windowsuril-or S-ar putea sa aiba Virusi dar iti recomand, daca vrei sa-ti downloadezi windows/xp/7 de aici | http://www.microsoft.com/en-us/download/windows.aspx?q=windows