| Braysto a întrebat:

Daca ma veti putea ajuta cu ceva, adica eu mi-am luat de curand un router de la UPC si vreau sa fac port fordwaning adica eu intru pe adresa 192.168.0.1 si m-am logat dar cum fac PORT FORDWARD, am cautat pe net dar nu gasesc pentru UPC.Va rog sa ma ajutati, multumesc.Dau si funda big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

PORT FORDWARD nu are treaba cu...am cautat pe net dar nu gasesc pentru UPC.

PORT FORDWARD e o chestie universal valabila!

| Braysto explică (pentru K0sti):

Ok asta am inteles dar eu vreau sa imi fac server de cs si am router dupa cate am gasit trebuie sa fac port fordward pe acel ip. Stii cum trebuie sa fac asta eu am deja resursele si pluginurile gata doar sa stiu cum fac port fordward te rog ma ajuti?

| Braysto explică:

Scuze am uitat, il am in limba romana, nu stiu poate va ajuta.