| Any_3777 a întrebat:

Am si eu o rugaminte daca ma poate ajuta cineva.Eu am net de la o firma de cartier si am un router wifi de la romtelecom. Vreau sa stiu daca il pot folosi.am cautat pe net si nu inteleg imi tot spune sa bag mufa de la net in portul "WAN". Daca aveti careva router de la romtelecom stiti ca nu este nici un port cu acest nume.Cum sa fac? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu poti, pentru ca e router ADSL. In concluzie nu-l poti folosi!