| Matei_Claudiu_2000 a întrebat:

Am un router D-Link dir-615 si cand vreau sa il configurez adica sa scriu 192.168.0.1 nu ma lasa sa intru pe pagina. Ma poate ajuta cineva? please

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Din fabrică, router-ul e configurat fără parolă. Dacă între timp ai schimbat asta, fie faci un reset, fie te chinui să-ți reamintești parola.
Pag. 60 din user manual http://static.highspeedbackbone.net/pdf/D-Link-DIR-615-Manual.pdf

| Ungureanus a răspuns:

Fii mai explicit, cum adica nu te lasa? cand scrii cifrele alea in bara de adrese ce-ti zice?