| Andrei666111 a întrebat:

Salut TPU! Dacă schimb pasta termala la Placa Video, pot sa pierd garanția?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineînțeles ca poti sa pierzi garantia.
Toate electronicele si electricele care sunt in garanție, isi pierd garantia cand sigiliul original este desfacut ori schimbat, incluzand pasta termala, plastice, scotch-uri si orice se mai foloseste pentru sigiliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand să pui această întrebare în categoria Tehnologie. Acolo e categoria cea mai adecvată pentru întrebarea ta și vei primi mai multe răspunsuri folositoare. happy