| alexAlexalex9991 a întrebat:

Daca stiti cumva cum pot sa scriu o carte cu PDF, adica ce program imi trebuie sau ce altceva sa fac sa o scriu pdf ca nu vreau sa o scriu in notepad.
Daca stiti cum se face sa-mi spuneti si mie
MS!

Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Nu o poti scrie direct pdf findca asta este si chestia cu pdf-urile nu le poti modifica intervenind asupra textului atata timp cat este in acest format o sctii in text document, word document etc. in ce vrei tu iar apoi il emulezi cu nitro pro este un program care poate emula text document in pdf si invers faci click dreapta pe document selectezi apoi convert pdf daca nu iti place poti cauta programe similare sper sa te ajute

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat