| b0gd4nn a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa fac o pagina web. adica stiu ca trebuie cu notepad si in el scrii... dar vreau sa stiu cum sa fac sa imi pun imagine pe fundal, sa scriu mai mare, sa fac scrisu colorat si mai multe. Daca stiti va rog spuneti-mihappy Mersibig grin

2 răspunsuri:
| BzT a răspuns:

Un singur raspuns am pentru asta, Invata HTML!

| b0gd4nn explică (pentru BzT):

Mah ti-ai facut cont pe acest site ca sa ajuti pe alti nu sa le spui ce sa faca eu stiu ceva din HTML dar nu tot si de aia am pus intrebarea pe TPU