| AlIexinno a întrebat:

DAU FUNDA! Am un telefon cu android Evolio Onyx (280lei) dar i-am spar ecranul putin, androidul si touchul functioneaza. Cat m-ar costa sa schimb ecranul avand in vedere ca telefonul costa 280 lei?

Răspuns Câştigător
| IonutzMariusz a răspuns:

Pentru o tableta Evolio de 7 inch am plătit la service-ul Evolio 120lei la telefon în general variază între 80-120 lei!

| AlIexinno explică (pentru IonutzMariusz):

In Iasi pot sa-l repar?

| IonutzMariusz a răspuns (pentru AlIexinno):

Intră
Magazin Evolio - Iulius Mall Iasi

Bulevardul Tudor Vladimirescu, Nr. 113

Telefon: +4 0232 279 599
Metode de plata: numerar, card, in 6 rate Card Avantaj sau Star BT
Program de lucru: Luni-Duminica 10:00-22:00
Poți vorbii cu ei să îți trimită tableta(contra cost) la service sau i-a un număr de telefon de la service Evolio!