| ady_3580 a întrebat:

De 2 zile cand pornesc pc-ul nu imi apare nimic pe desktop, nici o icoana, nici bara de start.
Am incercat in Task Manager sa scriu Explorer.Exe dar nu se intampla nimic.
Nu pot sa dau nici click dreapta pe desktop.
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| ady_3580 explică:

S-a rezolvat se pare că. Am dat restart si si-a revenit, oricum in seara asta imi duc pc-ul la un 'prieten' să-mi fac windows-ul.

| jumbobadboy a răspuns:

Încearcă sa pornesti pc-ul in safe mod

| marianguru a răspuns:

Incearca un system restore

| Atat_Doar_1979 a răspuns:

Restarteazal de mai multe ori pana apare daca nu apare de la a patra restartare inseamna camai probleme cu hardul si trebuie schimbat

| randiboy a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul. Se pare ca ti s-a sters explorer.exe. Daca ai fisiere importante, instaleaza-l pe upgrade si windows-ul vechi se va salva in (.old) dupa care le salvezi in windows-ul actual, si stergi.old din clean.
Instaleaza-ti un antivirus. Iti ia 5 minute