| SimizRobert26 a întrebat:

De aproape un an am început să am o problemă cu jocuri pe Laptop.
Mai exact cu Fullscreen-ul. (ON / OFF)

Când am fullscreen-ul ON in jocuri, interfața/jocul are un fel de glitch effect si când este OFF îsi revine!

https://youtu.be/zakqHVlkKHU (Exemplu Roblox)

(Scuzați melodia, este de la programul de editat)

Aceeași problemă o am și în CsGo

Componente: https://imgur.com/QtUdLMU

Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Bai chiar nu stiu ce sa zic, nu folosesc aplicatia.
Descarca Driver Boost 5, iti gaseste toate driverele neactualizate si ti le actualizeaza.
Problema s-ar putea sa fie de la placa video sau de la procesor.

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Cate fps-uri ai in cs go?
Legat de acel glitch, s-ar putea sa fie de la drivere, esti sigur ca sunt actualizate toate?

| SimizRobert26 explică (pentru raMLesS):

Fps-uri, slab (30-40) pe low

Cum imi actualizez driverele?

| SimizRobert26 explică (pentru raMLesS):

Am dat un scan pe Intel® Driver & Support Assistant
https://imgur.com/a/mrR50m0

Presupun ca driverele sunt actualizate...

| SimizRobert26 explică (pentru raMLesS):

Am rezolvat... cel putin la roblox...

Am dat click dreapta pe desktop / graphics properties. / General settings / resolutie de la 1366 x 768 am scazut la 1360 x 768 si a mers insa la CsGo nu.

| raMLesS a răspuns (pentru SimizRobert26):

Bai chiar nu stiu ce sa zic, nu folosesc aplicatia.
Descarca Driver Boost 5, iti gaseste toate driverele neactualizate si ti le actualizeaza.
Problema s-ar putea sa fie de la placa video sau de la procesor.