| DemonAlex a întrebat:

Salut TPU,de cand mi-am instalat din nou windows 7, vad imaginile distorsionat, adica nu le vad foarte bine.Am toate driverele instalate,deci de la ce poate fi? Daca vreti, adaugati alexboy1398 pe mess ca sa va trimit poze de la windowsul meu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e asa de la rezolutie, inseamna ca sunt driverele, daca vezi dungi sau imagine incompleta, inseamna ca e de vina placa video si trebuie schimbata, sau a 3-a varianta, iti poti face un control oftalmologic, nu se stie niciodata happy

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ori îți lipsesc drivere, ori sunt drivere incomplete ori ai calculatorul virusat, ori ai parte de programe anti-piratare, ori nu știu!
Eu nu folosesc sistemul de operare Windows ci sistemul de operare Ubuntu Linux, instalat în limba română, iar cu ăsta nu am probleme.

| IonutAxi a răspuns:

Salut, daca poti uploadeaza imaginea pe un link si pune-o aici.Sa vad despre ce e vorba si mai vedem dupa.

| Ahead a răspuns:

Descarca driver updater si scaneaza sigur iti lipsesc niste drivere!