| Anne006 a întrebat:

De cateva zile am un Samsung Galaxy Mini 2 dar singura problema este ca atunci cand il pun la incarcat el doar se incarca nu se conecteaza la calculator. Ce as putea sa fac?
Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca si eu am un touchscreen, iti zic ce imi apare mie. Cand il conectez la calculator, imi apare in notificari sa aleg ce vreau sa "faca": unitate disc, doar incarcare, by-pass internet. Cauta unde iti apar notificarile, ca ar trebui sa apara cam asa ceva.

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Du-te la cei care ai luat telefonul si cere detalii.