| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si problema este ca nu mai imi arata usb cand se conecteaza la calculator

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica usb? Nu recunoaste softul telefonului.Descarca programul de aici si va merge:http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/JSP

| DenisIonut01 a răspuns:

Cum adica nu mai arata? ce versiune de android ai? intra la setari si sub Bluetooth trei sa ai o optiune "mai multe setari" dai acolo si apoi o sa iti apara utilizare usb dai pe aia apoi bagi cablu de date si va aparea pe telefon storage mod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori incearca sa bagi telefonul in usb calculatorului cand calculatorul este oprit, apoi pornesti calculatorul.