| Cipry93 a întrebat:

De cateva zile Interet explorer si alt browser asemanator numit Google au inceput sa cauzeze probleme. Acestea fiind: 1. cand le deschid este un lag foarte mare in tot PC-ul.
2. pornesc foarte greu si nu pot sa caut nimic deoarece cand inerc sa scriu apare scrisul dupa aprox 10 sec.
P.S. Pana acum nu se intampla asa.
Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa stergi tot cache-ul si toate memorate in acestea prin ctrl+shift+delete, sterge cooki-euri, history, tot. Vezi ca o sa ti se stearga sesiunile active, te delogheaza de pe toate site-urile si n-o sa mai tina minte ce site-uri ai vizitat, dar ai sanse sa-ti mearga mai bine.Incearca sa instalezi si alt browser gen firefox sa vezi daca face asa de la prima utilizare.

| Cipry93 explică (pentru CM7YRE):

Am incercat. Mi-a sters tot dar tot are lag.
Oricum mai am si alte browsere in calculator. Dar vreau neaparat sa-l repar. Daca ai putea sa-mi spui si ce a cazut problema.

| CM7YRE a răspuns (pentru Cipry93):

Nu stiu ce-ti cauzeaza problema pana nu aflu alte detalii.Gandeste-te ce ai facut inainte sa iti mearga asa greu. Sigur nu e de la net? Incearca sa faci un speedtest. Ce resurse ai pe pc?

| Cipry93 explică (pentru CM7YRE):

Imi spune ca un script de lunga durata blocheaza pornirea.
Acum imi apare fereastra de la internet explorer cu negru. Tot ecranul atunci cand pornesc browser-ul.