| Cotta_Andrei_1990 a întrebat:

De ce apare ca am 3gb ocupati cu descarcari pe card sd si cand apas sa vad ce descarcari nu apare nimic? Nicio descarcare nu am...
De ce si ce pot face? Mentionez ca am LENOVO A5000

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

Leo fi pus pe invisible, sau ceva virus de telefon sau vreo eroare. Am patit si eu. Am facut update la soft si vede toate fisierele acuma. Bine eu am un jaf de bada da aveam problema asta nu mai vedea foldere deloc, era incarcata memoria si nu vedeam ce e pe ea. Update soft si rezolvat.