| IoanaaIoanaa a întrebat:

Părere despre telefonul Lenovo A5000?

Răspuns Câştigător
| m3m3sje a răspuns:

Mie mi se pare un telefon destul de bun co o autonomie a bateriei mare ("care tine mult ") camera de 8 mp e buna procesorul rami etc...
capacitatea de stocare e un pic cam mica si slotul de doar 32 gb (oricum iti ajung) dar in rest comparand calitate-pret il recomand

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E un telefon bun și performant. În mod clar își merită banii.

| IoanaaIoanaa explică:

Are 8 BG...e mică memoria? laughing mie mi se pare... buna...

| m3m3sje a răspuns (pentru IoanaaIoanaa):

Mie mi se pare mica si aia de 16 gb laughing
Ai sa vezi dupa ce incepi sa ajungi pe la 100 de poze sau dupa ce iti pui pre multe aplicatii
App din aia 8 gb tu folosesti cam 6-7 si un pic restul e pentru soft