| Cosminel25 a întrebat:

de ce imi merge greu jocurile de pe facebook?
Orice browser, incerc face figuri la fel.
Daca fac windowsu din nou, tot greu merge.
Jocul: Mutant Gentic Gladiators, merge greut si ma inerveaza!
In rest unele jocuri merg mai bine.
Cum fac sa mearga mai bine jocurile de pe fb?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Apai cu 2 GB ram nu trebuie sa ai pretentii. E putin. Iar procesorul daca nu e cel putin un dual core iar sa nu ai pretentii.

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ce procesor si cata memorie ram ai?

| Cosminel25 explică (pentru Zaygon):

Am 2 gb ram, dintre care 1, 60 utilizabil, iar procesorul nu stiu dar stiu ca nu e chiar asa bun. E bunicel. Mai astept raspunsuri! Inca, n-am dat funda

| Zaygon a răspuns (pentru Cosminel25):

Apai cu 2 GB ram nu trebuie sa ai pretentii. E putin. Iar procesorul daca nu e cel putin un dual core iar sa nu ai pretentii.

| Richard002Toto a răspuns:

Aici conteză configurația calculatorului tău! Dacă jocul solicită multă memorie ram e normal să funcționeze mai greu! Joacă jocuri după cât poate duce pc-ul tău! Funda?