| Gabryel133 a întrebat:

de ce nu mai pot vedea videoclipurile in full screen pe youtube?! nu se mareste nici cum imaginea, folosesc opera!

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Asigură-te că ai instealat ultimul Adobe flash player deși mai nou pe youtube se folosește playerul HTML5 și nu flash.
Instalează ultima Mozilla Firefox pentru că este probabil cel mai bun browser.
https://download.mozilla.org/? product=firefox-41.0.1-SSL&os=win&lang=en-GB
Asigură-te că ai instalat diverul al plăcii video AMD sau Nvidia la ultima versiune.

| untu a răspuns:

Intai trebuie actualizat si instalat Adobe Flash Player, JAVA exe, Windows Media Player si folositi suportul Browser Windows Internet Explorer 11!

| Gabryel133 explică:

Nici in aceste setari nu am gasit nimic de ajutor file:///C:/Users/Gaby/Desktop/Untitled.png nu cred ca e de la Adobe flash

| Radu55562 a răspuns:

Încearcă un alt browser.Iti recomand Google Chrome.

| Gabryel133 explică (pentru Radu55562):

M-am obisnuit de mult timp cu opera cred ca folosesc browserul asta de 6-7 ani