| florinbossuul a întrebat:

De ce nu merge netul pe laptop cand bag firul? Am windows 8 pe laptop! Pur si simplu nu se aprinde ledul ala! Ajutati-ma! !

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Placa de retea e instalata?

| florinbossuul explică (pentru K0sti):

Cum adica? Ajuta-ma

| K0sti a răspuns (pentru florinbossuul):

Adica driverele placii de retea sunt instalate? Daca nu, le iei de la producatorul placii de baza! Sau laptopului, daca e laptop! Ca sa te pot ajuta trebuie sa intri aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro

| florinbossuul explică (pentru K0sti):

Frate nu inteleg! Lasa-mi ID tau de mess sa vorbim

| K0sti a răspuns (pentru florinbossuul):

Fugi la un service! In conditiile date nu am cum sa te ajut. Tu nu stii nici cele mai elementare lucruri despre un calculator!

| cristimihailov a răspuns:

Verifica si daca placa de retea este vazuta si este activa.