| Vasy0105 a întrebat:

de ce nu pot sa-mi vad decat 4 fotografii pe facebook? Am debifat si casuta acolo la "navigare securizata, tot degeaba, ce sa fie?

2 răspunsuri:
| Vasy0105 explică:

Deci de pe pc ma uit

| Gyo5 a răspuns:

Deci daca esti pe telefon si te uiti pe faceebock si nu poti sa vezi decat 3-4 -5 poze maxim 5..nu mai ai net. big grin (wi -fi ) Iar la pc(calculator) N-am idee dar o fi din cauza lor ..mai incearca..sa te deloghezi.fa-ti cont nou ..iesi dupa ala nou..si intra pe ala vechi si vezi daca a iesit ceva big grin