| Vasy0105 a întrebat:

Salut, am mai pus odata aceasta intrebare si n-am primit niciun raspuns..De ce nu pot sa vad decat 3 fotografii cand intru la "fotografiile mele" mentionez ca am peste 10, deci nu le-am sters, si am debifat si casuta la "navigarfe securizata".

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta si in fisiere.

| Vasy0105 explică (pentru darrio2007):

Acolo sunt, doar la toate fotografiile nu apar sad

| Vasy0105 explică:

Va rog frumos.un expert TPU daca se poate, multumesc!

| Ovidiu139605 a răspuns:

Poate leai mutat din greseala altundeva poti sa mai verifici.

| Vasy0105 explică (pentru Ovidiu139605):

laughing oriunde le-as muta ar trebuie sa mi le arate la "toate fotografiile"

| xXxBadManxXx a răspuns:

Salut poate ca sunt in foldere dar daca ai spus ca ai peste 10 poate nu le-ai lasat sa se incarce complet si nu s-au pus sus sau le-ai poate le-ai sters mai demult si nu stii. Sper ca te-am ajutat.:-)!

| Vasy0105 explică (pentru xXxBadManxXx):

Pfff ce mult m-ai ajutat eu am pozele de mult si pana acum cateva zile le-am vazut...mersi oricum!