| sergiustephan a întrebat:

De ceva timp am inceput sa sparg site-uri fara a le modifica in orice alt fel. Am inceput cu site-uri vulnerabile, bine-inteles, si as vrea sa ajung la alt nivel. Cine ma poate ajuta cu cateva forumuri sau tutoriale de pe care sa invat mai multe tehhnici de a sparge un site? As fi foarte recunoscator FUNDA!

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Adori sa spargi Site-uri? Stii ca acei oameni ce conduc respectivele pagini Web intra in panica deoarece poate fi ceva foarte rau, cand de fapt este o farsa, facuta de tine deoarece na-i ce face acasa.
Mai bine lasa-te.

| sergiustephan explică (pentru LTAA):

In primul rand, ce spui tu, se numesc crackeri. Eu nu vreau sa distrug nimic. Ma poti ajuta sau nu?

Răspuns utilizator avertizat