| ForteGames a întrebat:

Vreau sa fac un site dinamic!
Cine stie php si vrea sa ma ajute de buna voie ii sunt recunoscator! Sunt dispus sa il platesc daca ma ajuta, sa invat si eu cat de cat php. Astept ofertele voastre, mentionez ca m-am luat dupa multe tutoriale dar degeaba nu am reusit sa invat mare lucru, dar poate daca cineva imi spune mai pe romaneste ce si cum as invata altfel, voi nu ati invata altfel? Daca vreti eu va pot ajuta in alte domenii! Cine stie! Va multumesc mult. astept raspunsurile si pm-urile voastre!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi puffulllettz, nici nu ştii câtă muncă îi. Şi nu cred că o să fi dispus/ă să dai o sumă mare pe un site de ăsta. Dar ce vrei tu ma exact?
Despre ce vrei să faci site-ul?

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt si eu curios, cat esti dispus sa platesti pentru asa ceva. ce site vrei sa-ti faci?

| Leandro a răspuns:

Pentru inceput poti sa incerci www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile (daca stii HTML si CSS), poti adauga API, JavaScript, si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| Lol_1641 a răspuns:

Nu sunt chiar bun in php, dar poate te pot ajuta, e facut de mine: http://tero-20051.bplaced.net/ da-mi un PM daca te intereseaza!

| ForteGames explică:

Nu se ofera nimeni! big grin