| Abcg4 a întrebat:

De ceva timp se aude un zgomot la unitate si se blocheaza tot calculatorul pentru 3-4 sec. Cateodata face acel zgomot incontinuu si nu pot sa stau la pc. Nu se aprinde, apare doar imaginea dar este blocata si nu pot sa ii fac nimic. Ce are?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cum face, ca mobra sau ca trabantul? Intre timp poate inveti sa pui intrebari...

| Abcg4 explică (pentru K0sti):

Nu vrei sa zic si cum face cand se deschide?

| octav005 a răspuns:

Pai mai curata-l de praf, pe cooler de la procesor, verifica memoria ram sa fie bine introdusa in sloturi,

| Abcg4 explică (pentru octav005):

L-am curatat de praf chiar ieri, sa vad cu procesorul si memoria ram...