| Alex_Eddy_1995 a întrebat:

De ceva vreme am incercat sa filmez primul meu video pentru YouTube, insa nu am o calitate audio buna. Vocea mea se aude perfect, insa pe fundal se aude ca un vajait (Sunet de fundal). Cum pot sa scap de el si sa se auda limpede? O MARE FUNA + VOT daca reusescwinking

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Cumpara-ti un microfon mai performant. Si incearca sa fie liniste in jur. Nu poti inregistra fara zgomot de fundal. ca nu esti in studio.

| Daniellllll1 a răspuns:

Care-i ..canalu' de youtube?

| anonim66231 a răspuns:

Adv, care'i canalu`?

| xToToShelx a răspuns:

Chiar daca vocea ta se aude clar, asta nu inseamna ca ai un microfon bun. Daca folosesti camera de la web si nu e HD, poti sa incerci sa-ti faci un update la soft sau sa folosesti un microfon.
Daca folosesti microfonul de la casti, incearca sa mai umblii la jack-ul din spate ca s-ar putea sa fie defect.